Skip to content Skip to footer

Istorinių šokių repeticija Raudondvario pilyje

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest

2018 metų liepos 8 proga istorinių šokių kolektyvo nariai išvažiuojamą repeticiją darė Raudondvario dvare. Jie tik turėjome galimybę repetuoti, tačiau įgijome ir naujų žinių. Sužinojome, kad Raudondvario dvaras pastatytas XVI amžiuje valdant Radviloms, kad dvaras buvo parduotas Tiškevičiams ir valdant vieniems iš paskutinių Tiškevičių Raudondvaris išgyveno kultūrinį pakilimą, kad liokajaus namukas esantis giliai parke yra parduodamas, kad oranžerijoje kažkada augo apelsinai, o Tiškevičius kompozitorių Naujalį išleido į mokslus.

Istorinio šokio kolektyvo nariai labai daug visko sužinojo ir norėtų padėkoti Raudondvario dvaro administracijai ir ypač mūsų istorinių šokių šokėjai Ugnei Balsytei už žinias ir galymybę pabūvoti Raudondvario pilyje.

Naujausi įrašai:

Istoriniai šokiai

Sveiki, užsukę į
istorinių šokių svetainę

Laba, aš esu Rasa Kasperienė istorinių šokių kolektyvo vadovė. Mūsų kolektyvas, tai maža bendruomenė, kurioje kiekvienas gali rasti sau tinkamą pomėgį: šokius, istorinį kostiumą, istorinį maistą, laisvalaikį ir t.t. Mums svarbus kiekvienas narys. Todėl laukiame visų norinčių.

Mes socialūs

Istoriniai šokiai:

SALTUS GLADII © 2022. VISOS TEISĖS SAUGOMOS