Skip to content Skip to footer

Netelpi savyje?

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest
Ateik ir prisijunk prie mūsų kolektyvo.

Dar nesugalvojai ką veikti laisvalaikiu po darbo ar studijų? Dziudo tave kiek baugina, o pradėti piešti nedrąsu, nes tavo abi rankos kairės? Tuomet kviečiame prisijungti prie mūsų kolektyvo ir šokti ISTORINIUS ŠOKIUS!

Skamba sudėtingai? Visai ne!

Istorinis šokis – tai daug gyvenime matęs seniukas. Kartais su juo sudėtinga, kaip su įkyriu sutuoktiniu, o kartais jis pašėlęs kaip pats smagiausias tūsas mieste.

Mūsų sritis – viduramžių šokiai. Tačiau mėgstame išbandyti ir kitus istorinius laikotarpius, tokius kaip renesansas ar barokas. Manai, kad turi tam per mažai istorijos žinių? Nesijaudink, mes irgi ne istorijos mokslo daktarai. Visu tuo užsiimame savo malonumui ir mokomės vieni iš kitų šokių repeticijose, siuvimo “vakarėliuose” ir “knygų klubo” susitikimuose.

Kokios naudos gausi prisijungęs? Pasportuosi su mumis ir numesi kelis kilogramus, sužinosi per daug informacijos apie senovinius šokius, istorinį kostiumą ir praeities gyvenimo realijas, gal dar išlauši kokį piruetą, bet čia jau negarantuojame…

Per mažai privalumų? Va dar: linksma kompanija ir crazy kelionės, netradiciniai šokiai ir neeilinė šokių apranga, nekasdieniai komentarai gatvėje, kad “atrodai kaip princesė” arba “riteris ant balto žirgo”, naujos pažintys ir draugai iš Lietuvos ir užsienio…

Yra ir trūkumų: tai gali tapti tavo priklausomybe.

Susidomėjai? Tuomet prisijunk prie mūsų kolektyvo ir išbandyk save naujoje veikloje!

Rašyk mums Facebook paskyroje “Saltus Gladii”.

Ateik ir prisijunk prie mūsų kolektyvo.

Naujausi įrašai:

Istoriniai šokiai

Sveiki, užsukę į
istorinių šokių svetainę

Laba, aš esu Rasa Kasperienė istorinių šokių kolektyvo vadovė. Mūsų kolektyvas, tai maža bendruomenė, kurioje kiekvienas gali rasti sau tinkamą pomėgį: šokius, istorinį kostiumą, istorinį maistą, laisvalaikį ir t.t. Mums svarbus kiekvienas narys. Todėl laukiame visų norinčių.

Mes socialūs

Istoriniai šokiai:

SALTUS GLADII © 2022. VISOS TEISĖS SAUGOMOS