Skip to content Skip to footer

Repeticijų grafikas

Repeticijų laikas

Trečiadieniais

18:30 – 20:00

Sekmadieniais

17:00 – 19:00

Repeticijų vieta

Kaunas

Laisvės al. 13,    
6 aukšto salė,
III rūmai, KTU

Dažnai mums užduodami klausimai:

Istorinio šokio mokestis yra 15 eur per mėnesį, o KTU studentams ir darbuotojams nemokamai

Mums labai svarbus istorinio šokio atkūrimas. Istoriniais laikais šokio profesionalų nebūdavo, o šokti turėjo mokėti visi. Todėl ir mums nėra svarbu ar žmogus yra profesionalus šokėjas ar visai neturintis patirties. Neturintys patirties klasikiniame šokyje greičiau perpranta istorinio šokio techniką ir manierą

Pas mus į kolektyvą priimami visi. Priimami tie, kurie domisi istorija, taip pat priimami ir tie, kurie neturi nieko bendro su istorija. Pas mus kolektyve vietą atranda ir nemylintys istorijos, tačiau mylintys istorinį šokį.

Mūsų šokių sezonas yra vasara. Vasarą mes važiuojame į įvairius istorinius festivalius Lietuvoje ir užsienyje. Mūsų istorinių šokių pasirodymai yra itin pageidaujami profesionalių istorijos atkūrėjų tarpe.

Amžiaus cenzo neturime. Mūsų veikloje gali dalyvauti įvairaus amžiaus žmonės. Nuo šeimų su vaikais iki senjorų. 

Tai rimti ir kartais sudėtingi šokiai, kuriems išmokti reikia laiko, o kaip kuriems net ir sportinės ištvermės. Taip pat šokame ir paprastus, ištvermės nereikalaujančius istorinius šokius, kuriems būtina maniera ir tam laikmečiui būdingas pasitempimas. 

Galima ateiti vienam ir su pora. Nėra jokio skirtumo.

Aprangai reikalavimų nekeliame. Avalynė patogi, kad būtų galima atlikti šuoliukus ir pritūpimus.

Jaunieji mūsų nariai pradžioje būna aprūpinti apranga. Apšilus kojas gali pasisiūti ir savo nuosavą kostiumą. Mūsų grupės nariai laikui einant padeda susipažinti su istoriniu kostiumu, siuvimo technika ir t.t. Nė vienas naujas narys nėra paliekamas likimo valioje.

SALTUS GLADII © 2021. VISOS TEISĖS SAUGOMOS